Про компанію

Вже більше 14-ти років ПП Соколенко забезпечує своїх клієнтів пиломатеріалами високої якості. Ми заслужено користуємося довірою і повагою наших покупців.
Ми виробляємо обмежений асортимент продукції, але у відповідності до високих вимог наших клієнтів і сучасних стандартів.
Ми допоможемо Вам розібратися у всіх тонкощах і нюансах, що виникають при підборі та купівлі сухої столярної дошки, організуємо доставку в Ваше місто.
ПП Соколенко надає оптимальне співвідношення ціни і якості продукції. Наявність пилорами і сушильної камери європейських стандартів дозволяє нам задовольнити запити будь-якого замовника.
sushylna_kamerapilorama

doska_neobrezn

Наше підприємство є одним з найбільших в Дніпропетровську виробників сухий необрізної столярної дошки в Дніпропетровську. ПП є учасником лісової біржі. Ми є виробниками, і реалізуємо пиломатеріали за вигідними цінами. У нас Ви завжди можете придбати дошку з сосни, вільхи, липи, ясеня, клена і дуба за готівковий і безготівковий розрахунок. Ми надаємо додаткові знижки для постійних і оптових клієнтів.
Детальніше про нашу продукцію і ціни. . .
dostavka
Завантаження, доставка. Ми допоможемо Вам отримати Ваше замовлення в максимально короткий термін. МОЖЛИВИЙ ЕКСПОРТ.